Dada Salon Kabarett

dada

Tam bir hayal dünyası! Okan Bayülgen’in bize sunduğu mekan; Dada Salon Kabarett. Eğlence diyarı olarak adlandırabileceğimiz mekanda her hafta farklı etkinlikler oluyor. Canlı müzikler, tiyatro gösterileri, kabare şovları gibi etkinlikler ile her zamankinden farklı bir akşam geçirmeni sağlıyor. İstersen yemek yiyebilir, istersen bar kısmında etkinlikleri izleyebilirsin. Özel bir menü hazırlayan Dada, menünün içeriğini mezeler, dana etli içli köfte, peynirli otlu sigara böreği, lavaşa sarılı kuzu tandır ve balkabağı kremalı şambali tatlısı ile oluşturmuş. Fix menü zorunluluğunu yalnızca Nükhet Duru ve Barboros’un canlı müzik performansları için zorunlu tutulmuş. Her etkinliğin fiyatının değiştiği mekanda fiyat bilgisi ve etkinlik takibi için aşağıdaki linke tıklayabilirsin.

https://www.reztoran.com/tr/istanbul/dada-salon

 

Vor Klein

vor kleinb

Klein’ların, Karaköy’ün ve Reztoran’ın en yeni sakinlerinden Vor Klein seni hareketli bir akşam geçirmek isteyenler için bir seçim. Dekorasyonundaki etnik dokular, renkli ve sıcak havası ile adımını ilk attığın anda eğlenceyi çağrıştırıyor. Haftanın her günü Dj performansı olan mekanda, belirli günlerde özel etkinlikler, canlı müzik performanları da oluyor. Menüsünde oldukça dikkat çekici seçenekler var, bunlardan bir kaçını sayıcak olursak ceviche, katmer kokoreç, fatoush salata, fırınlanmış dana yanak, hurmalı kek. Ortalama Kişi başı fiyatın 125₺ ile 175₺ arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Fix menüler haftaiçi 4 kişi ve üzeri gruplar için zorunlu tutuluyor, haftasonu ise fix menü zorunluluğu var. Limitsiz yerli alkollü fix menü fiyatı kişi başı 215₺ + %10 servis bedeli olarak belirlenmiş.

Menüyü detaylı olarak incelemek için tıklayabilirsin.

https://www.reztoran.com/tr/istanbul/vor-klein

 

Glens İstanbul

glens

Canlı müzik performansı ve İtalyan mutfağını birleştiren Glens, son zamanlarda İstanbul’un en popüler mekanlarından biri haline geldi. Yüksek tavanları, ferah atmosferiyle oldukça keyifli bir mekan. Çarşamba günü Dj performansının olduğu mekanda, belirli günlerde de canlı müzik performansı oluyor.

Zuppa di Pesce: 130₺

Cacio e Pepe al Tartufo: 82₺

Ai Frutti di Mare: 85₺

San Sebastian Cheesecake: 42₺

Menüyü daha detaylı incelemek için tıklayabilirsin.

https://www.reztoran.com/tr/istanbul/glens-istanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir