Yelken Yeniköy:

film1_colored.mov.00_00_03_15.Still001

 

Yeniköy’ün klasiklerinden olan Yelken Yeniköy, pazar günü arkadaşlarınla, ailenle toplanılacak en güzel yerlerden biri. Yeniköy sahilinde denize bakan, ferah kaliteli bir balıkçı. Menüsünde klasik balıkçılardan onları ayıracak lezzetler var. Kadayıfa sarılı karides, paella, sütte balık, balık mücver, ahtapot risotto gibi özgün lezzetler var. Her gün saat 12:00 ile 00:00 saatleri arasında hizmet veren Yelken’de kişi başı ortalama fiyat 175Tl ile 225Tl arasında değişiyor.

https://www.reztoran.com/tr/istanbul/yelkenrestaurant

 

Arnavutköy Balıkçısı Yeniköy:

original (2)

Kendini kanıtlayan bir diğer balıkçı Yeniköy’de bulunan Arnavutköy Balıkçısı. Çok şık bir köşkün içinde sade ve elit olarak tasarlanmış bir iç tasarımı var. Havaların güzel olduğu günlerde balkonun keyfi çok ayrı oluyor. Mezelerin, balıkların klasik lezzetlere sadık kalınarak yapıldığı kaliteli malzemelerle ön plana çıkan yemekler pazar gününün keyfini arttıracak gibiler. Her gün saat 12:00’dan sonra misafirlerini kabul eden Arnavutköy Balıkçısı Yeniköy’de kişi başı ortalama fiyat 125Tl ile 175Tl arasında farklılık gösteriyor.

https://www.reztoran.com/tr/istanbul/arnavutkoybalikcisiyenikoy

 

Meos Balık:

original

İstanbul Aqua Florya’da bulunan, deniz manzarasının gün batımıyla buluştuğunda çok daha keyifli olan bir balıkçı Meos Balık. Açılalı henüz 1 sene olan Meos sanki yılların balıkçısıymışçasına bizim ve Reztoran kullanıcılarının beğenisini toplamayı başaranlardan. Mezelerle demlenmeye başlayabileceğin ve daha sonrasında mevsim balıklarıyla yemeğin taçlandırılmanı taviye ederiz. Meos Balık’da kişi başı ortalama fiyat ise 125Tl ile 175Tl arasında değişiyor.

https://www.reztoran.com/tr/istanbul/meos

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir