Çeşme tatil beledelerinin en güzel yerlerinden bir tanesi. Son yıllarda özellikle tatil yapmak için oldukça tercih edilen yerlerden. Yaz tatilinizi unutulmaz bir keyfe döndürmeniz için size tavsiyelerimiz:

Kavun Breakfast and More

kavun kahvalt

Çeşme’nin yeni gözde kahvaltıcılarından biri olan Kavun, isminden de anlaşılacağı üzere sizlere sadece kahvaltı değil, daha fazlasını  sunuyor. Mekanı özel kılan ise; tüm yemeklerini kendi bahçelerinde yetiştirdikleri, sezonunda toplanmasına özen gösterdikleri meyve ve sebzeler ile hazırlamaları. Her lokmanızda doğallığı hissedeceğiniz taze kokulu kahvaltısı tam ağzınıza layık bir mekan.

Adres: Sakarya Mahallesi 3011 sokak No.68/B Dalyan Çeşme İzmir

Mekan bilgileri için tıklayınız.

Sota Alaçatı

sota mekan

Geleneksel lezzetleri yenilikçi dokunuşlarıyla masamıza sunan Sota, damak zevkinize uyacak zengin menüsünün yanı sıra sofistike ve şık ambiyansıyla da gözlere hitap ediyor. Mevsiminde yetişmeyen hiçbir ürünü mutfaklarında kullanmayan mekan, tazeliğe önem verenlerden. Kabuklu deniz ürünlerinde, asıl ürünün yanı sıra yemeğe lezzet katan malzemeler ve soslarla özgün sunumları restoranı öne çıkaran özelliklerinden oluyor. Yemeğe hassas bir şekilde yaklaşan restoran, her ayrıntıyı düşünüp, kusursuz bir servis hizmeti sağlıyor.

Adres: Sakarya Mahallesi 3011 sokak No.68/B Dalyan Çeşme İzmir

Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı burada.

Yek Alaçatı

yek alaçatı yemekk

Alaçatı’tıyı ayaklar altına seren manzarası ve sakinliğiyle yeni açılmasına rağmen gözde mekanlardan biri oldu. Alancha’dan tanıdığımız Şef Kemal Demirsal’ın özgün ve modern sunumlarını, Yek Alaçatı’da deneyimleyebilirsiniz. Yemeklerine 80lerin  90ların keyif veren şarkıları eşlik ediyor.

Adres: 11036 sokak No:1 Alaçatı Çeşme İzmir

Fiyat detayları, rezervasyon bilgisi, menü içeriği ve daha fazlası burada.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir