İş çıkışlarında gidilebilecek veya ailece güzel bir akşam yemeği isteyenler için her zevke ve beklentiye göre çeşitli seçenekler bulunuyor. Hareketlilik isteyenlere kalabalık ve popüler mekanlar, sessiz, sakin mekan arayanlar için ise gözden uzak ve lezzetli restoranları sizler için listeliyoruz.

Kaşıbeyaz Vadistanbul

kaşıbeyaz vadistanbul yemek

Bu yıl hizmete açılan Kaşıbeyaz Vadistanbul, Antep esintileriyle hazırlanan yemekleri, lezzetlerini damağınızda bırakıyor. Doğu yöresinin yemeklerini özleyenler, sevenler için kebap seçenekleri ve ızgara seçenekleriyle sizlere zengin bir menü sunuyor. Ailece akşam yemeği tercih etmek isteyenler için rahat bir ortama sahip mekan, çocuklar için de çocuk menüsü sunmakta.

Adres: Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi No: 1-109/C Vadistanbul Sarıyer İstanbul

Menü detaylarına bakmak için tıklayabilirsiniz.

Freya Akaretler

FREYA

İstanbul’un en hareketli semtlerinden birine konumlanan Freya Akaretler, yeni açılmasına rağmen uğrak yer haline geldi. Renkli kokteylleriyle gözlere hitap ederken, zengin menüsüyle de damaklara hitap ediyor. Her gün DJ Performaansıyla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir ortam sunuyor.

Adres: Sinanpaşa Mahallesi Şair Nedim Caddesi No:16 Beşiktaş İstanbul

Mekan görselleri ve daha fazlasına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ezberbozan Sortie

ezberbozan sortie yemek

Boğaz manzarasının karşısında yer alan meyhane, Cuma günleri ve hafta sonu eğlenceleri için güzel bir kaçamak olacaktır. Yemeğinizi yerken 80lerin 90ların o güzel şarkılarıyla daha da keyifli ortam sunan restoran Kuruçeşme’nin gözdesi oldu bile!

Adres: Muallim Naci Caddesi No:54 Kuruçeşme İstanbul

İstanbul manzarasına karşı eğlenceli bir akşam için dokun.

 

Bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir