nihat-baba

NİHAT BABA TULUMBALI MEYHANE

Güzelyalı’da köklü ve eski bir meyhane! Sevdiklerinizle sıcak, samimi ve şehir stresinden uzak bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız Nihat Baba Tulumbalı Meyhane iyi bir tercih olabilir. Mekanda yılbaşı gecesine özel 4 solist ile canlı müzik performansı ve oryantal şovun ardından geleneksel yılbaşı çekilişi de yapılacak. Menü detaylarını görmek için tıklayınız

Yemek+Yerli İçecek(Rakı 1 kişiye 35’lik/Şarap ve Bira sınırsız)= 250TL

alinin-yeri-ko%cc%88rfez

ALİ’NİN YERİ KÖRFEZ

İzmir’in en eski balık restoranı olan İnciraltı’nda bulunan Körfez, yılbaşı gecesinde hem lezzetleri hem de eğlencesiyle size keyifli saatler yaşatmaya hazırlanıyor. 2 ayrı salonla hizmet verecek mekanda salonlardan birinde Ferit Türkkan ve Saz Ekibi, diğerinde Mehmet ve Gülçin ile Canlı Müzik olacak. Tercih size kalmış 🙂 Menü detaylarını incelemek için tıklayınız.

Her iki salonda için: Kişi Başı Fiyat= 160TL

(Alkol konuklar tarafından dışarıdan getirilebiliyor. Alkolün restorandan talep edilmesi durumunda market fiyatları geçerli.)

buzuki-meyhane

BUZUKİ MEYHANE

Çeşmede Alaçatı’nın sevimli sokaklarına girerken ilk karşılaşacağınız, uğrayıp harika vakitler geçirebileceğiniz bir mekan Buzuki Meyhane. 2017’nin ilk saatlerini bu butik meyhanede geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Yılbaşı gecesine özel 00:00’dan itibaren DJ Berkman Gümüş ile Sokak Partisi klasik yılbaşı gecelerinden farklı bir gece geçirmenizi sağlayabilir. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

Yemek+00:00’a Kadar Geçerli Limitsiz Yerli İçecek= 250TL

eski-usu%cc%88l-meyhane

ESKİ USUL MEYHANE

Alsancak’ta keyifli bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız Eski Usul Meyhane aklınızda bulunmalı. Yılbaşı gecesi 20:00-02:00 arası plaktan 80’ler 90’lar müziği çalacak ve oryantal şov olacak. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

Yemek+Limitli Yerli İçecek= 120TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir