chilai

CHİLAİ BEBEK

Bebek’in incisi Chilai Bebek’te yeni yıla girmek çoğumuzun isteği değil mi? Fine ya da bistro bölümlerinden dilediğinizi seçebileceğiniz Chilai Bebek’te yılbaşı programı 20:00’da başlıyor. Fine bölümünde gitar ve akordeon eşliğinde canlı müzik; bistro bölümünde keman, dans show, DJ performans ve çeşitli sürprizler olacak. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

Fine Bölümü: Yemek+Limitsiz Alkollü İçecek=350TL+Servis

Bistro Bölümü: Yemek+Limitsiz Yerli/Yabancı İçecek=500TL+Servis

Stand: 4 kişiye 1 şişe içecek=800TL

Loca: 2500TL

Bar Bölümü: Limitsiz Yerli/Yabancı İçecek=300TL(Kişi Başı)

frankie-istanbul

FRANKİE

Nişantaşı’nın en gözde mekanlarından Frankie, yılbaşı gecesini Grup Ödül’ün canlı müzik performansı eşliğinde geçirecek. Bar ve yemek bölümleri olan mekanın hem menüsünden hem de eğlencesinden memnun kalacaksınız. Menü detayları için tıklayınız.

Yemek Bölümü: Yemek+Limitsiz Yerli/Yabancı İçecek=1000TL

Stand: 4-5 kişiye 1 şişe içecek=700TL

Bar Bölümü: Müzik Ücreti 150TL

arabesque-yilbasi

ARABESQUE

Canlılığı, renkleri, tarzı ve orijinalliğiyle Arabesque yılbaşında da her zaman olduğu gibi eğlenceli bir program sunuyor. Oryantal şov, zenne şov ve DJ performansı; yılbaşı yemeğinizi daha da eğlenceli hala getirecek.Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 450TL

Yemek+Limitsiz Yabancı İçecek= 550TL

nomads

NOMADS

Zenne şovundan gölge şovuna, davul şovundan DJ performansına keyifli bir yılbaşı Nomads’ta sizleri bekliyor. Fakerna şov, darbuka şov, tütsü şov ve daha niceleriyle dopdolu bir yılbaşı programına sahip Nomads, Ortaköy’de Arap müzikleri eşliğinde sizi eğlendirmeye hazır. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

Üst Kat: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 450TL

Üst Kat: Yemek+Limitsiz Yabancı İçecek= 550TL

Alt Kat Ön Sıra: Yemek+Limitsiz Yerli/Yabancı İçecek= 850TL

Alt Kat Arka Sıra: Yemek+Limitsiz Yerli/Yabancı İçecek= 650TL

Alt Kat Loca: 850TL (Max.10 Kişilik)

gu%cc%88nay-rest

GÜNAY RESTAURANT

Yeni yıla Ebru Gündeş’le ve enfes bir restoranda girmek istiyorsanız bu sene Günay Restaurant’ı tercih etmelisiniz. Yılbaşı gecesi Ebru Gündeş’in sahne alacağı restoranda geçireceğiniz vaktin ve deneyeceğiniz tatların etkisinde kalacağınıza emin olabilirsiniz. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

En Arka Masalar: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 600TL

En Ön Masalar: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 3000TL

sahne-istanbul

SAHNE İSTANBUL

Etiler’de yeni yıla girmenin en iyi seçeneklerinden birisi bu sene Sahne İstanbul. Yılbaşı gecesinde Demet Akalın’ın sahne alacağı mekanda yılın son saatlerini çok keyifli geçireceksiniz. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

En Arka Masalar: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 400TL

En Ön Masalar: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 1500TL

my-cabaret

MY CABARET

Etiler My Cabaret’te başarılı şovlarla dolu bir yılbaşı gecesi sizi bekliyor. Fasıl, oryantal şov, Ahmaze Şov Ekibi ve solist Mert Davran’ın sahnesiyle doyasıya eğleneceksiniz. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

Yemek Bölümü: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 250TL-400TL

Bar Bölümü: Limitsiz Yerli İçecek+Çerez= 175TL

atakoy-marina-nossa-costa06

NOSSA COSTA

Ataköy’ün en iyi mekanlarından birisi Nossa Costa, mükemmel bir manzaraya sahip. Yılbaşı gecesine özel 21.30’da Seco Tuğyan ve Orkestrası, sonrasında da Soner Olgun sahne alacak. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

Yemek Bölümü: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 300TL-500TL-1000TL (Masa Konumuna Göre)

vokalist

VOKALİST

Anadolu yakasının en iyi müzik hollerinden biri olan Vokalist yeni yıla girerken de konuklarını müzikle ağırlıyor. 31 Aralık gecesi 21:00-05:00 arası Grup Ada ve Mustafa Demiroğlu ile canlı müzik şöleni sunuyor. Gecenin sonundaki sucuk ve şarap partisinden sonra yeni yıla son derece eğlenerek girmiş olacaksınız. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

kanlica-paysage

KANLICA PAYSAGE

Hem alt salonu hem üst salonuyla hizmet veren Kanlıca Paysage zengin bir mutfağa sahip. Yılbaşı gecesi üst salonda Grup Sunset, Oryantal Şov ve DJ Sinan Erkoç’un performansı; alt salonda Oryantal Şov ve DJ performansı gerçekleşecek. Harika manzaranın da tadını çıkarırıken keyifli saatler geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

Üst Salon: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 300TL

Alt Salon: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 200TL

nanna

NANNA

Yılbaşı gecenizi Maltepe’de bir mekanda geçirmek istiyorsanız Nanna iyi bir tercih olabilir. Gökhan Bilgiç, Grup Trio ve Meydan Fasıl Grubu ile canlı müzik, Güllüm Şov ve Oryantal Şov ile 2016’nın son saatlerini çok keyifli geçireceksiniz. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

Giriş Kat: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 200TL-500TL

2.Kat: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 150TL-200TL

kalamata

KALAMATA

Kalamata, Osmanlı ve Ekalliyet mutfağının geleneksel lezzetlerini sunan samimi bir mekan. Yılbaşı gecesinde Kosta&Tuba ikilisinin Rum ve Türk Sanat Müziği’nden oluşan geniş repertuarının ve oryantal şovun tadını çıkarmak istiyorsanız Akaretler’deki Kalamata Restaurant’ı tercih edebilirsiniz. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

Yemek Bölümü: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 345TL+%10 Servis Bedeli

sortie

SORTİE

Her zaman aklımızın ucunda bulunan Sortie bu yılbaşını da dopdolu geçiriyor. Dans Şov, Lazer Şov ve DJ performansı, Boğaz manzarasıyla bütünleşip size çok keyifli dakikalar yaşatıyor.Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

Restoran+Club: Yemek+Limitsiz Yerli İçecek= 250EURO

Club: Limitsiz Yerli/Standart Yabancı İçecek= 150EURO

Loca(10 Kişi): Limitsiz Yerli/Standart Yabancı İçecek= 1900EURO

nopa-rest

NOPA RESTAURANT

Nopa’da eğlence girişte şampanya ikramı ile başlayıp, DJ müziği ve sürpriz performanslar eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek. Menü detaylarını görmek için tıklayınız.

Yemek Bölümü: Yemek+Limitsiz Yerli/Yabancı Premium İçecek= 395TL+%10 Servis Bedeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir