50-tl

Reztoran.com kullanıcıları, KASIBEYAZ50 kampanya kodu ile Kaşıbeyaz’dan 50TL hediye çeki kazanıyor!

Tek yapmanız gereken 24 Eylül 2016 saat 23.59’a kadar Reztoran.com‘a girerek dilediğiniz restoranı seçip KASIBEYAZ50 kampanya koduyla dilediğiniz tarihe rezervasyon yaptırmak.

Reztoran.com‘dan rezervasyon yapabileceğiniz tüm restoranları inceleyebilir; restoranların menü, telefon, resim ve yorumlarına ulaşabilir; restoran doluluk durumlarını anlık olarak görebilirsiniz.
  • Kampanya Reztoran.com‘dan, Reztoran IOS, Reztoran Android uygulamalarından ya da 02129450739‘u arayarak 24 Eylül 2016 23:59’a kadar yapacağınız rezervasyonlar için geçerlidir.
  • Restoran seçimi yaptıktan sonra kampanya kodu bölümüne KASIBEYAZ50 kampanya kodunu girmeniz gerekmektedir. Telefonla aradığınızda da kampanya kodunu belirtip, kullanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.
  • Kampanya kodunu kullanarak yaptığınız rezervasyona katılım sağladıktan sonra 12 saat içinde 50TL hediye çekiniz size mail ve sms yoluyla bildirilecektir.
  • Kazanacağınız 50TL hediye çekini 31.12.2016 saat 23:59’a kadar geçerlidir. Hediye çekini Reztoran.com’dan tüm Kaşıbeyaz şubelerinde yapacağınız bir rezervasyonda kullanabilirsiniz. Rezervasyonunuz sonrası yarım saat içinde size rezervasyonunuzun 50TL indirimli olacağı mesajı sms ve mail yoluyla bildirilecektir.
  • Kampanya kodu bir mail adresinden ve telefon numarasından yalnız bir kere kullanılabilmektedir.

 

KAMPANYA KODU: KASIBEYAZ50

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir